Slimlife s Luckou a Vojtou 
PREMIUM MEMBER

Změníme Tvé tělo k nepoznání
z pohodlí Tvého domova a nebo v posilovně.

Volba je na Tobě.

 

 

Budeme s Tebou každý den, kdykoliv budeš potřebovat. Stačí zapnout počítač, přihlásit se do speciální členské sekce a můžeme společně začít. Buď budeš cvičit doma a nebo v Tvé oblíbené posilovně...

Osobní dopis pro tebe, 

který by sis měl/a přečíst než se rozhodneš

Lucie Peterková

 • Autorka projektu Slimlife.cz
 • Žena - 37 let
 • Máma 11-ti leté dcery
 • Již více jak 5 let se zabývám oborem wellness & fitness
 • Moje motto: Pokud člověk doopravdy něco chce, tak to dokáže.

15. říjen 2018, Tábor

Ahoj, jsem nesmírně šťastná, že si došla/došel až sem, protože to je ten první krok, který nejvíce bolí. Rozhodnutí. Ať už chceš shodit pár kilo, nebo makat na své již krásné postavě, tak prosím teď věnuj 5 minut této stránce, která Ti v příštím roce může změnit život k nepoznání.

Od dětství jsem milovala sport. Začala jsem gymnastikou a postupně se zamilovala do atletiky, volejbalu, basketbalu a lyžování. Byla jsem vždy nejmenší ze třídy, ale ve sportu jsem vynikala, a to i v basketbalu. Denně jsem měla pohyb, a to ten nejlepší… v přírodě, v létě, v zimě.

Jenže časem...

Na nějaký čas jsem se odloučila od sportování a na prvním místě byla jen práce. Na sport a jídlo nebyl čas. Mé kolegyně se hrnuly do různých diet, i přesto že nemám ráda diety a nikdy jsem je nezkusila, tak tentokrát mě moje váha k tomu donutila.

Zmatek a zkoušení diet

Přišly mi domu různé chemické pytlíčky, které jsem musela zalévat horkou vodou (?) a vše pro mě v ten moment bylo nesmírně složité, jelikož jsem neustále byla mimo domov. Asi těžko si někde po cestě uvaříte horkou vodu a  hlavně jsem neustále pociťovala hlad. No nic… tohle není má cesta. Za nějaký čas jsem se nechala přemluvit na další, ale jinou pytlíčkovou dietu.

Tudy ne

Vydržela jsem to 2 dny a putovala z mého domova. Říkala jsem si, že tudy má cesta rozhodně nevede. Otevřela jsem GOOGLE a ten mi nabídl nesčetně diet, až jsem z toho sama byla zmatená. A hlavně jsem věděla, že dieta je krátkodobý proces nikoliv životní styl na ustálení váhy navždy.

Hledala jsem dál...

Začala jsem si hledat svou cestu a POSLOUCHAT své tělo! Nemám ráda složité věci a pořád říkám v jednoduchosti je krása. Pouze jsem si něco málo vyřadila a něco připadala do mého jídelníčku. Vynechala jsem omáčky, knedlíky, pšeničnou mouku atd. Neříkám, že si nedám občas McDonalda, dám a ráda.

Bez diet?

Začala jsem cvičit a jíst zdravěji bez diet. Na cesty mám pomocníka ve formě zdravé tyčinky, která mi dodává co mé tělo potřebuje, tudíž nejím “benzínkové” bagety a různé “,benzínkové pamlsky”.

A šlo to ještě lépe...

Minulý rok jsem si našla fitness trenéra Vojtu, se kterým jsem si opravdu sedla a ti co cvičíte sami víte, že je to velmi důležité pro váš výkon při tréninku. Jednoho dne mě napadla myšlenka, že by bylo fajn naše tréninky vypustit do světa pro ty, kteří nemají čas chodit do fitka a nebo peníze si zaplatit osobního trenéra.

Celý jeden rok jsem tvrdě pracovala na tom, aby vzniklo dostupné cvičení pro všechny ženy, ale i muže, kteří chtějí vypadat skvěle a ty ho máš nyní k dispozici

A teď už se podívej co všechno spolu můžeme zažít.

Tvoji noví virtuální trenéři Lucie Peterková a Vojta Petrů ♥  

SLIMLIFE S LUCKOU A VOJTOU PREMIUM  
JE PRO TEBE V PŘÍPADĚ ŽE:

Chceš hubnout zdravě a jednoduše

Chceš se cítít sebevědomě a sexy

Chceš žít svůj život naplno bez zdravotích problémů

Lucku znám už mnoho let. Vždy mi byla kamarádkou i dobrou rádkyní ohledně kosmetických přípravků a péče o mé zdravější JÁ. Poslední dobou je mi především poradcem pro mé štíhlejší JÁ Ač je manažerkou na full time, má v sobě neuvěřitelnou sílu, lidskost, lásku a pokoru. Každý úspěch ti ze srdce přeji.

Monika MarčanováDirector Wellu

Funkční trénink a jeho hlavní výhody

 • Cvičím pouze vlastní vahou kdekoliv potřebuji
 • Nezkracuje vazy
 • Mohu cvičit kdekoliv
 • Zpevňuje primárně střed těla, ale i další partie
 • Odstraňuje bolesti zad
 • Přináší radost do života

Měsíční členství
Slimlife s Luckou a Vojtou PREMIUM OBSAHUJE

 • 3x týdně lekce funkčního tréninku u tebe doma a nebo v posilovně
  Celkem 27 cviků, 12 hodin tréninku
 • Jídelníček na aktuální měsíc
  a také recepty na zajímavé pokrmy, které ti pomohou při hubnutí a získávání kondice
 • Každý den nové tipy a motivace
  v uzavřené Facebook skupině

Rozhodnutí máš již za sebou,
teď se podívej, jak můžeš pokračovat...

Členství ve fitku s osobním trenérem

350 Kč / hodina x 12 = 4.200 Kč / měsíčně


Sestavení jídelníčku = 3.000 Kč / měsíčně


CELKEM 7.200 Kč / MĚSÍČNĚ

Slimlife s Luckou PREMIUM

83 Kč / hodina x 12 = 990 Kč


Vzor jídelníčku = V CENĚ


Denní motivace ve skupině
K NEZAPLACENÍ


CELKEM 990 KČ
MĚSÍČNĚ

Lucku jsem oslovila v době, kdy jsem byla unavená, neměla energii a měla 10kg nadváhu. Díky jejim radám, vitamínům, energii, motivaci a síle, kterou mi na začátku dala jsem zhubla prvních 6kg. Jsem plná energie a chuti na sobě pracovat dál. Motivuje mě její proměna, její sdílení tréninků, jídla, oblečení, prostě všechno.Lucka je silná osobnost, jde si za svým cílem a dokáže sebou strhnout i ostatní. Děkuji za vše Luci

Ivana NohavováDirector ThiaDe

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY JIŽ PLATÍCÍCH ČLENŮ

Co se stane až zaplatím?

Obratem ti zašleme přístupy do uzavřené členské sekce webu Slimlife.cz. Přihlásíš se a hned můžeš začít sledovat videa pro svůj první měsíc. Dále se přihlásíš do uzavřené facebook skupiny. V členské sekci najdeš slíbené recepty další materiály pro tvou podporu.

Za jak dlouho zhubnu 10 kg?

To nelze říct. Každý má jiný metabolizmus a hlavně pokud vážíš 100 kg, tak se ti to může podařit i za měsíc, ale pokud vážíš 70 kg, tak 10 kg za měsíc je hodně. Nedoporučuji dělat velké váhové skoky a neustále se vážit. Nech vše plynou a užívej si cestu :). Těhotenství také trvá 9 měsíců, vše je vývoj a to jak těhotenství, tak hubnutí.

Jsem na začátku. Zvládnu všechny cviky, které jsou v členské sekci?

Tréninky jsou se sestavené tak, aby je zvládl každý. Někdo to stihne v kratším a někdo v delším časovém úseku, ale to nevadí. Hlavně cviky dělej poctivě pokud chceš mít výsledky. Krásná postava vede přes bolest a disciplínu. Pokud jsi se opravdu rozhodl/a vše změnit, tak to vše zvládneš.

Pro jakou věkovou skupinu jsou cviky určeny?

Cviky jsou určeny pro všechny věkové skupiny (15 až smrti :)).

Bojím se, že ztratím motivaci, když nebudu mít trenéra přímo u sebe?

Pokud se člověk pro něco rozhodne, neměl by ztrácet motivaci ani směr. Pokud se, ale tak stane budeme s tebou v uzavřené skupině na Facebooku, kde tě určitě podpoříme a nejenom my :). Tvoříme komunitu, kde jsme na jedné lodi a podpora a nakopnutí je na místě.

Budu potřebovat nějaké výživové doplňky?

Pokud očekáváš od svého těla výsledky a výkon, musíš mu dát vše co potřebuje. Je to jako s autem, pokud ho nenatankuješ nepojede a pokud nevyměníš olej, tak se zadře motor.

14 denní garance vrácení peněz bez dalších otázek!

Ano vidíš správně! Absolutně nic neriskuješ. Pokud si dnes zakoupíš Slimlife s Luckou PREMIUM a zjistíš, že to není pro tebe a to po dobu 14 dní od zakoupení, garantuji ti vrácení celé částky zpět na tvůj účet.

"Jsem naprosto pevně přesvědčená, že se toto nikdy nestane, protože pokud na sobě začneš pracovat podle instrukcí, které jsme do videí vložili, nemůžeš neuspět."

Lucie Peterková, autorka projektu Slimlife.cz