Inspiruj se mou cestou ke zdravému životnímu stylu

Video a jídelníček zdarma

Můj příběh

Od dětství jsem milovala sport. Začala jsem gymnastikou a postupně se zamilovala do atletiky, volejbalu, basketbalu a lyžování. Byla jsem vždy nejmenší ze třídy, ale ve sportu jsem vynikala, a to i v basketbalu. Denně jsem měla pohyb, a to ten nejlepší… v přírodě, v létě, v zimě.

Jenže časem...

Na nějaký čas jsem se odloučila od sportování a na prvním místě byla jen práce. Na sport a jídlo nebyl čas. Mé kolegyně se hrnuly do různých diet, a i přesto, že nemám ráda diety a nikdy jsem je nezkusila, tentokrát mě k tomu moje váha donutila.

Zmatek a zkoušení diet

Přišly mi domu různé chemické pytlíčky, které jsem musela zalévat horkou vodou (?) a vše pro mě v ten moment bylo nesmírně složité, jelikož jsem neustále byla mimo domov. Asi těžko si někde po cestě uvaříte horkou vodu a  hlavně jsem neustále pociťovala hlad. No nic… tohle není má cesta. Za nějaký čas jsem se nechala přemluvit na další, ale jinou pytlíčkovou dietu.

Tudy ne

Vydržela jsem to 2 dny a putovala z mého domova. Říkala jsem si, že tudy má cesta rozhodně nevede. Otevřela jsem GOOGLE a ten mi nabídl nesčetně diet, až jsem z toho sama byla zmatená. A hlavně jsem věděla, že dieta je krátkodobý proces, nikoliv životní styl na ustálení váhy navždy.

Hledala jsem dál...

Začala jsem si hledat svou cestu a POSLOUCHAT své tělo! Nemám ráda složité věci a pořád říkám, v jednoduchosti je krása. Pouze jsem něco málo vyřadila a něco připadala do svého jídelníčku. Vynechala jsem omáčky, knedlíky, pšeničnou mouku, atd. Neříkám, že si nedám občas McDonalda, dám, a ráda.

Bez diet?

Začala jsem cvičit a jíst zdravěji bez diet. Na cesty mám pomocníka ve formě zdravé tyčinky, která mi dodává, co mé tělo potřebuje, tudíž nejím benzínové bagety a různé ,,benzínové pamlsky“.

A šlo to ještě lépe...

Minulý rok jsem si našla fitness trenéra Vojtu, se kterým jsem si opravdu sedla a vy, kteří cvičíte sami, víte, že je to velmi důležité pro váš výkon při tréninku. Jednoho dne mě napadla myšlenka, že by bylo fajn naše tréninky vypustit do světa pro ty, kteří nemají čas chodit do fitka, a nebo peníze si zaplatit osobního trenéra.

Vojtěch Petrů

  • Spolumajitel GYM Palcát v Táboře
  • Aktivní sportovec od dětství, kdy se věnoval karate, závodně hrál florbal a poté se vrhl na fitness. Má trenérskou licenci II. třídy se zaměřením instruktor fitness, trenér. Vystudoval fitness akademii Ronnie.cz. Trenérskou praxi provozuje od roku 2010
  • Specializace na osobní i skupinové funkční tréninky
  • Dosažené certifikáty (TRX, Kettlebells, FloWin)
  • Prosazuje individuální a profesionální přístup se zohledněním věku, zdravotního
    stavu a pokročilostí cvičence
  • Zaměření na redukci hmotnosti, zpevnění, nabrání svalové hmoty, odstranění
    svalových disbalancí, posílení celého těla

Inspiruj se mou cestou ke zdravému životnímu stylu

Video a jídelníček zdarma